• Ford C-MAX Nuoma Klaipėdoje
Vietos: 5 Durys: 5 Mechaninė AC
  • Ford C-MAX Nuoma Klaipėdoje

  • Draudimas nuo vagysčių
  • Draudimas avarijos atveju
  • Atšaukimas
  • Pakeitimai
  • Kuro nuostatos: Pilnas/Pilnas
  • Nuomos sąlygos
Automobilio pasiėmimo vieta: Lietuva, Klaipėda, Klaipėdos miesto centras, Pilies g. 7
Pasiėmimo laikas: 2018-12-16 09:00
Automobilio atidavimo vieta: Lietuva, Klaipėda, Klaipėdos miesto centras, Pilies g. 7
Atidavimo laikas: 2018-12-19 09:00

Papildomas draudimas

insurance-icon
Norite apsisaugoti nuo nenumatytų atsitikimų ir nerizikuoti nuomos įmonei paliekamu užstatu? Pasirinkite papildomą draudimą ir nesirūpinkite dėl nieko! Įsigiję papildomą draudimą taip pat galite sumažinti rezervuojamo užstato dydį.

Civilinės atsakomybės draudimas
Kasko draudimas

Draudimas nuo vagystės


Civilinės atsakomybės draudimas
Kasko draudimas

Draudimas nuo vagystės

Sumažinta atsakomybėTik už 6 € per dieną

Civilinės atsakomybės draudimas
Kasko draudimas

Draudimas nuo vagystės

Langų ir padangų draudimas

Nulinė atsakomybė

Pilna užstato apsaugaTik už 12 € per dieną

Papildomos paslaugos

Spauskite "gauti kainÄ…", tada galÄ—site pasirinkti papildomus atributus

Pasirinkite atsiskaitymo būdą

Bendra kaina:

Ford C-MAX nuoma Klaipėdoje

Jūsų skrydžio tikslas yra Palangos oro uostas? O gal keliausite keltu į Centrinį Klaipėdos terminalą? Klaipėdos regionas – itin palankus kelionėms, nes čia yra įsikūręs ir oro uostas, ir jūsų uostas. Taip pat Klaipėda vilioja turistus Baltijos jūra ir įspūdingąja, į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo sąrašą įtraukta Kuršių Nerija. Galų gale, gyvenate Klaipėdoje, tačiau šiuo metu sugedo Jūsų nuosavas automobilis? Rekomenduojame rinktis trumpalaikę arba ilgalaikę, trunkančią nuo mėnesio ir ilgiau, transporto priemonės nuomą.

Šiuo metu domitės Ford C-MAX automobilio nuoma. Ford C-MAX nuoma – puikus pasirinkimas, atkreipkite dėmesį į automobilio naujumą, itin gerą kainą ir palankias sąlygas. Visa tai galime Jums pasiūlyti, nes esame atrinkę tik patikimus automobilių nuomos pasiūlymus Klaipėdoje.

Papildomos paslaugos

Norite nuomotu automobiliu leistis į tolimą kelionę, keliauti su kūdikiu arba vaiku? Rezervuodami automobilį, pasirinkite papildomas paslaugas, tokias kaip neribotas kilometražas, kūdikio lopšys arba vaikiška kėdutė. Rinktis galite ir GPS navigaciją, neribotą Wi-Fi internetą ir kitas papildomas paslaugas bei priedus. Visas pasirinktas papildomas paslaugas rasite išnuomotame Ford C-MAX automobilyje.

Taip pat, kas be ko, visada kartu gaunate ir transporto priemonės draudimą. Taip pat galite pasirinkti automobilio draudimą su nuline vairuotojo atsakomybe dar kokybiškesnėms savo kelionėms.

Konsultuojame 24/7

Į visus kylančius klausimus ir neaiškumus apie Ford C-MAX automobilio nuomos sąlygas atsakome 24/7. Visada maloniai kviečiame parašyti mums el. laišką arba paskambinti telefonu ir pasitarti dėl kitų pasiūlymų, atsakysime į visus klausimus, padėsime surasti sprendimą ir prisidėsime prie kokybiškų Jūsų kelionių nuomotu automobiliu.

Kaip užsisakyti automobilį Ford C-MAX?

Jei nusprendėte, kad automobilis Ford C-MAX yra tai, ko Jums reikia, rezervuokite jį. Jums nereikia atlikti jokių išankstinių mokėjimų, nes rezervacija yra nemokama. Automobilio rezervaciją pakeisti arba atšaukti, pasikeitus planams, galėsite nemokamai. Užpildykite rezervacijos formą mūsų interneto svetainėje arba paskambinkite mums nurodytu telefono numeriu ir užsisakykite automobilį.

Jeigu Ford C-MAX automobilio nuoma nėra tai, kas geriausiai patenkins Jūsų poreikius, kviečiame pažiūrėti kitus pasiūlymus ir išsirinkti kitą transporto priemonę. Garantuojame, kad iš visų mūsų pasiūlymų tikrai išsirinksite geriausią savo trumpai ar ilgai kelionei! Vienoje vietoje rasite visas klases, tad ar ieškotumėte ekonomiškų, prabangių automobilių, visureigių ar net krovininių – rasite vienoje vietoje – autorentalis.lt.

Parašykite mums

  • Susisiekite su mumis: +37066166610
  • El. Paštas: info@autorentalis.lt
  • Dirbame: 24/7