• Ford C-MAX Nuoma Kaune
Vietos: 5 Durys: 5 Mechaninė AC
  • Ford C-MAX Nuoma Kaune

  • Draudimas nuo vagysčių
  • Draudimas avarijos atveju
  • Atšaukimas
  • Pakeitimai
  • Kuro nuostatos: Pilnas/Pilnas
  • Nuomos sąlygos
Automobilio pasiėmimo vieta: Lietuva, Kaunas, Kauno oro uostas (KUN),
Pasiėmimo laikas: 2018-12-16 09:00
Automobilio atidavimo vieta: Lietuva, Kaunas, Kauno oro uostas (KUN),
Atidavimo laikas: 2018-12-19 09:00

Papildomas draudimas

insurance-icon
Norite apsisaugoti nuo nenumatytų atsitikimų ir nerizikuoti nuomos įmonei paliekamu užstatu? Pasirinkite papildomą draudimą ir nesirūpinkite dėl nieko! Įsigiję papildomą draudimą taip pat galite sumažinti rezervuojamo užstato dydį.

Civilinės atsakomybės draudimas
Kasko draudimas

Draudimas nuo vagystės


Civilinės atsakomybės draudimas
Kasko draudimas

Draudimas nuo vagystės

Sumažinta atsakomybėTik už 6 € per dieną

Civilinės atsakomybės draudimas
Kasko draudimas

Draudimas nuo vagystės

Langų ir padangų draudimas

Nulinė atsakomybė

Pilna užstato apsaugaTik už 12 € per dieną

Papildomos paslaugos

Spauskite "gauti kainÄ…", tada galÄ—site pasirinkti papildomus atributus

Pasirinkite atsiskaitymo būdą

Bendra kaina:

Ford C-MAX nuoma Kaune

Jūsų laukia skrydis iš Kauno oro uosto? O gal planuojate pamatyti nuolat gražėjantį Kauną arba grįžtate aplankyti artimųjų bei draugų, gyvenančių Kaune? Galiausiai, esate kaunietis su sugedusiu nuosavu automobiliu? Rinkitės trumpalaikę arba ilgalaikę, trunkančią nuo mėnesio ir ilgiau, automobilio nuomą.

Šiuo metu domitės Ford C-MAX automobilio nuoma. Ford C-MAX nuoma – puikus pasirinkimas, atkreipkite dėmesį į automobilio naujumą, itin gerą kainą ir palankias sąlygas. Visa tai galime Jums pasiūlyti, nes esame atrinkę tik patikimus automobilių nuomos pasiūlymus Kaune.

Papildomos paslaugos

Planuojantiems tolimą kelionę, tėvams, keliaujantiems su kūdikiu arba vaiku, siūlome pasirinkti neriboto kilometražo paslaugą, kūdikio lopšį arba vaikišką kėdutę. Taip pat galite papildomai pasirinkti ir GPS navigaciją, neribotą Wi-Fi internetą arba kitas paslaugas bei priedus, kuriuos rasite išnuomotame Ford C-MAX automobilyje.

Taip pat, kas be ko, visada kartu gaunate ir transporto priemonės draudimą. Taip pat galite pasirinkti automobilio draudimą su nuline vairuotojo atsakomybe dar kokybiškesnėms savo kelionėms.

Konsultuojame 24/7

Teikiame 24/7 klientų aptarnavimą, todėl jei kyla klausimų, kažko nesuprantate apie Ford C-MAX automobilio nuomos sąlygas, Jums reikia konsultacijos arba domina kiti pasiūlymai, visada maloniai laukiame Jūsų el. laiško arba skambučio. Atsakysime į visus klausimus, padėsime surasti sprendimą ir prisidėsime prie kokybiškų Jūsų kelionių nuomotu automobiliu.

Kaip užsisakyti automobilį Ford C-MAX?

Vertiname patogumą ir greitį, todėl nuomojant automobilį Ford C-MAX iš mūsų, Jums nereikia atlikti jokių išankstinių mokėjimų, nes rezervacija yra nemokama. Planams pasikeitus, automobilio rezervaciją galite pakeisti arba atšaukti nemokamai. Užpildykite rezervacijos formą mūsų interneto svetainėje arba paskambinkite mums nurodytu telefono numeriu ir užsisakykite automobilį.

Jeigu Ford C-MAX automobilio nuoma nėra tai, kas geriausiai patenkins Jūsų poreikius, kviečiame pažiūrėti kitus pasiūlymus ir išsirinkti kitą transporto priemonę. Garantuojame, kad iš visų mūsų pasiūlymų tikrai išsirinksite geriausią savo trumpai ar ilgai kelionei! Vienoje vietoje rasite visas klases, tad ar ieškotumėte ekonomiškų, prabangių automobilių, visureigių ar net krovininių – rasite vienoje vietoje – autorentalis.lt.

Parašykite mums

  • Susisiekite su mumis: +37066166610
  • El. Paštas: info@autorentalis.lt
  • Dirbame: 24/7